Swarovski original
 
         Vicca - nebojte se ženskosti
         vystupte ze stínu a buďte svá
        
Šperky Swarovski elements / Aktuality / Balení šperků Swarovski elements

Jaké je balení šperků Vicus Aurea se Swarovski elements?

Šperky Swarovski elements prezentované na českém trhu pod značkou VICCA® jsou dodávány v klasických decentních tmavomodrých krabičkách se stříbrným logem VICCA, pouze šperky v hodotě do cca 200,- Kč jsou baleny v ozdobném tylovém sáčku. Krabičky mohou mít i barvu béžovou s tmavomodrým logem.

Ke každému šperku zákazník obdrží rovněž miniaturní originální štítek "Made with Swarovski Elements" jako potvrzení, že jde o šperky vyrobené z elementů Swarovski. Domníváme se, že kvalitní materiály a decentní barvy dokáží vytvořit patřičný první dojem bez nutnosti šperk jakkoli dále balit v případě, že jde o dárek.

Zboží skladem expedujeme do 24 hodin. V urgentních případech jsme schopni doručit zásilku do druhého dne od objednání. K objednávce nad 1.500 Kč pro vás máme jako dárek poštovné zdarma.
balen perk VICUS
Swarovski original";

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom snad nezlenivěli, přidali jsme o rok později pro potěchu a užitek vysoce kvalitní spodní prádlo pro opravdu „velké ženy“ německé značky Ulla Dessous. A po více než roční pauze, ve které jsme zlepšovali, co se dalo i co se nedalo, jsme se odhodlali  přibrat do rodiny našich produktů kvalitní české parfémy firmy UNIQ COSMETICS Czech s.r.o., jejímž nezávislým partnerem jsme se v květnu tohoto roku stali.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Jiroušková, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Heureka
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.