Swarovski original
 
         Vicca - nebojte se ženskosti
         vystupte ze stínu a buďte svá
        
Šperky Swarovski elements / Aktuality / NOVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD S ORIGINÁLNYMI ŠPERKMI SWAROVSKI: ŠPERKY-AUREA.SK

NOVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD S ORIGINÁLNYMI ŠPERKMI SWAROVSKI: ŠPERKY-AUREA.SK

Spoločnosť Vicus Aurea úspešne pôsobí na Českom internetovom trhu ako predajca originálnych šperkov Swarovski už takmer rok. A pretože sme za tu dobu mali aj mnoho spokojných slovenských zákazníkov, rozhodli sme sa, že ako vianočný darček spustíme toho roku internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski na slovenskej doméne a v slovenskom jazyku. Iba dúfame, že slovenské jazykové prostredie a ceny v EUR urobia aspoň niektorým z Vás orientáciu na stránkach jednoduchšiu a príjemnejšiu, a zároveň sa ospravedlňujeme za drobné jazykové chyby, pretože naša slovenčina jednoducho nemôže byť taká dobrá, ako Vaša :-).
Dúfame, že sa Vám nové stránky budú páčiť a pomôžu Vám jednoduchšie a rýchlejšie nájsť to, čo hľadáte. A predovšetkým, že Vám krásne a jedinečné šperky Swarovski urobia radosť! 

Váš predajca originálnych šperkov Swarovski
www.sperky-aurea.sk
Swarovski original";

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom snad nezlenivěli, přidali jsme o rok později pro potěchu a užitek vysoce kvalitní spodní prádlo pro opravdu „velké ženy“ německé značky Ulla Dessous. A po více než roční pauze, ve které jsme zlepšovali, co se dalo i co se nedalo, jsme se odhodlali  přibrat do rodiny našich produktů kvalitní české parfémy firmy UNIQ COSMETICS Czech s.r.o., jejímž nezávislým partnerem jsme se v květnu tohoto roku stali.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Jiroušková, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Heureka
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.