Swarovski original
 
         Vicca - nebojte se ženskosti
         vystupte ze stínu a buďte svá
        
Šperky Swarovski elements / Aktuality / PŘEDVÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA

PŘEDVÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA

Venku už je listopad a chtě nechtě si musíme připustit, že Vánoce jsou tu co nevidět. A kdo z Vás už má nakoupené všechny dárky? My rozhodně ne :-). A právě proto jsme se rozhodli nabídnout všem, kteří budou někdy v noci nad internetem uvažovat o výběru dárku právě v našem internetovém obchodě s originálními šperky Swarovski www.sperky-aurea.cz a budou potřebovat poradit, aby klidně zavolali, poslali sms nebo e-mail bez ohledu na to, kolik je právě hodin. Pokud to bude jenom trochu možné, tak Vám odpovíme obratem, jinak hned druhý den ráno. Doufáme, že Vám tento krok z naší strany alespoň trochu zpříjemní a zjednoduší nakupování a přejeme šťastnou volbu při výběru dárků pod stromeček.
Za tým www.sperky-aurea.cz
 
Martina Jiroušková
telefon : 603 530 788
Swarovski original";

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom snad nezlenivěli, přidali jsme o rok později pro potěchu a užitek vysoce kvalitní spodní prádlo pro opravdu „velké ženy“ německé značky Ulla Dessous. A po více než roční pauze, ve které jsme zlepšovali, co se dalo i co se nedalo, jsme se odhodlali  přibrat do rodiny našich produktů kvalitní české parfémy firmy UNIQ COSMETICS Czech s.r.o., jejímž nezávislým partnerem jsme se v květnu tohoto roku stali.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Jiroušková, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Heureka
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.