Swarovski original
 
         Vicca - nebojte se ženskosti
         vystupte ze stínu a buďte svá
        
Šperky Swarovski elements / Aktuality / Video-inspirace šperky Swarovski ...

Video-inspirace šperky Swarovski ...

Vážení zákaznicí,
 
s radostí se s Vámi chceme podělit o první video, které jsme vytvořili. Plánujeme další a mnohem zajímavější, berte tedy toto jako jakousi první, doslova jarní :-), vlaštovku, která má toliko zpříjemnit Váš den.
 
Přejeme příjemný předjarní den a doufáme, že se spolu setkáme na našem blogu :
 
http://bizu-aurea.blogspot.cz/
 
kam budeme veškerou další tvorbu spojenou s videi směřovat. Plánujeme ukázky balení šperků v reálu, videorecenze a mnoho dalších. Plánů je hodně, času málo, tak tedy vzhůru do práce :-) !
 
Krásný den
Martina Jiroušková
 
manažerka eshopu
 
 
 
Swarovski original";

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom snad nezlenivěli, přidali jsme o rok později pro potěchu a užitek vysoce kvalitní spodní prádlo pro opravdu „velké ženy“ německé značky Ulla Dessous. A po více než roční pauze, ve které jsme zlepšovali, co se dalo i co se nedalo, jsme se odhodlali  přibrat do rodiny našich produktů kvalitní české parfémy firmy UNIQ COSMETICS Czech s.r.o., jejímž nezávislým partnerem jsme se v květnu tohoto roku stali.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Jiroušková, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Heureka
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.