Nová značka šperků se Swarovski elements vstupuje na český trh
AUREA bižuterie

Vážení zákazníci,

Když se nám po zkušenostech s internetovým prodejem originálních šperků společnosti Swarovski nedávno naskytla příležitost prezentovat na trhu pod svojí značkou velmi kvalitní a originální šperky se Swarovski elements, neváhali jsme ani chvilku. Jedním z hlavních důvodů bylo, že originální šperky Swarovski jsou (a naprosto právem) prestižním luxusním zbožím, které je díky své ceně pro mnoho lidí těžce dostupné a nebo třeba zcela nedostupné.

Co vlastně spoluvytváří onu prestiž originálů Swarovski, díky níž jsou tak vysoce oceňované? Samozřejmě, v první řadě  je to samotná značka SWAROVSKI, která symbolizuje tradici, originalitu a invenci firmy, založené Danielem Swarovski, který doslova pomáhal sklu razit cestu do moderního šperkařského průmyslu. Dále jsou to velmi kvalitní materiály, používané ve výrobě šperků, ať již nerezová ocel nebo povrchové úpravy drahými kovy - rhodiem, paladiem, 18 karátovým žlutým nebo i růžovým zlatem včetně jedinečných výrobních technologií, a v neposlední řadě i originální design z vlastních šperkařský dílen.

elementy

U šperků prezentovaných pod značkou VICCA vycházíme z předpokladu, že pokud použijeme kameny Swarovski elements, stejně kvalitní materiály (provrchové úpravy oceli rhodiem a 18 karátovým žlutým a růžovým zlatem), kvalitní technologie a unikátní design, výsledkem může být perfektní šperk s vysokou užitnou hodnotou a za velmi zajímavou cenu, takže to jediné, co mu chybí, je ono známé logo s labutí.  

Výsledek můžete nejlépe posoudit sami na našich stránkách. Ostatně jsme si jisti, že originální design a špičková kvalita za příznivou cenu si svoje příznivce ve světě módních doplňků najdou časem samy, i když konkurence na tomto poli není zrovna zanedbatelná.

Takže doufáme a těšíme se, že Vám naše šperky udělají radost, nebo že s nimi třeba uděláte radost někomu jinému.

Za společnost Vicus Aurea
Martina Jiroušková

Administrativní sídlo společnosti:
Vicus Aurea, s.r.o.
Na Lysinách 457/20
147 00 Praha 4
 
Korespondenční adresa:
Vicus Aurea, s.r.o.
Čistá 71
569 56 Čistá u Litomyšle
telefon: +420 603 530 788
skype:    bizuaurea
e-mail:   info@bizuterie-aurea.cz
www.bizuterie-aurea.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.