Jak se vyrábí šperky VICCA se Swarovski elements?
AUREA bižuterie

Povrstvování veškerých šperků VICCA® drahými kovy (rhodium, 18-ti karátové zlato) probíhá ve třech opakovaných procesech, takže finální výsledná tloušťka povrchové vrstvy drahého kovu je 0,3 mikrometry. Pokovení zlatem je ekologické, takže stopový obsah příměsí olova, niklu a kadmia je na velmi nízké úrovni, odpovídající aktuálním ekologickým standardům - pro uživatele to zjednodušeně znamená, že tyto šperky jsou hypoalergenní, takže nevyvolávají žádné druhotné negativní rekace na základě jejich nošení, tj. kontaktu s pokožkou. I přes to, že tloušťka vlastního pokovení je zhruba pětinásobně vyšší, než jakou lze mnohdy nalézt u podobných konkurenčních produktů, což s sebou nese zhruba desetinásobné navýšení nákladů spojených s pokovením, stojíme si za tím, že zdraví našich zákazníků nám za to stojí.

Osazování kamenů je výhradně ruční záležitostí svěřenou pouze zkušeným šperkařům s letitou praxí. Leštění šperků VICCA® je doménou zkušených odborníků, kteří dokáží parametry procesu nastavit takovým způsobem, aby i ta nejmenší ploška šperku byla hladká, měkce oblá a zářivě lesklá. Poslední tečkou za celým 18-ti stupňovým výrobním procesem je sedmistupňová výstupní kontrola kvality, která zaručuje konzistentní kvalitu šperků doslova kus za kusem. Celý výrobní proces je řízený a vytvořený na principech japonského průmyslového inženýrství, obecně známých jako "Six Sigma".

Administrativní sídlo společnosti:
Vicus Aurea, s.r.o.
Na Lysinách 457/20
147 00 Praha 4
 
Korespondenční adresa:
Vicus Aurea, s.r.o.
Čistá 71
569 56 Čistá u Litomyšle
telefon: +420 603 530 788
skype:    bizuaurea
e-mail:   info@bizuterie-aurea.cz
www.bizuterie-aurea.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.